Zatím žádné komentáře

Spustili jsme nový web

Vítáme Vás na naších nových stránkách

Spustili jsme naše nové webové stránky ReinCars.cz, díky kterým Vás budeme informovat o připravovaných akcích, sdílet s Vámi fotogalerie, videa, novinky a podobně.

Co je na nich tedy nového?

PŘEHLEDNOST:
Informace jsme se snažili maximálně zpřehlednit do záložek tak, aby každý návštěvník rychle a snadno našel vše, co ho zajímá.

FOTOGRAFIE:
Návštěvníkům a fanouškům Reincars, chceme poskytnout pravdivý pohled do naší dílny a sbírky. V sekci novinky & aktuality tak i naší sbírce, naleznete reálné fotografie, které Vám poskytnou pravdivý obraz o skutečném stavu vozidla nebo události.

NOVÉ INFORMACE:
Často se nás fanoušci ptají, kde a jak mohou naší sbírku vozidel prohlédnout. Proto jsme vytvořili záložku „NAPLÁNUJTE SI NÁVŠTĚVU“, kde si návštěvnici webu mohou vybrat vhodný termín návštevy muzea.

Novinky a aktuality:
Naším cílem je, aby stránky byly dynamické, a my mohli prostřednictím nich komunikovat s vámi, našimi fanoušky. Proto jsme vytvořili také sekci Novinky a aktuality, kde s Vámi budeme pravidelně sdílet všechny aktuality, události a novinky z připravovaných akcí a také facebookové a instagramové příspěvky.
Těšíme se zároveň, že zde zanecháte také své komentáře.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám nové stránky líbí.
ReinCars.cz

Přidat komentář